Przedszkolaki zajadały się własnoręcznie wykonanymi, kolorowymi, owocowymi szaszłykami. Uczyły się w ten sposób jeść smacznie i zdrowo.O tym jak ważne dla naszego organizmu i zdrowia jest spożywanie owoców wiedza przedszkolaki z grupy Przyjaciele Franklina.
Przedszkolaki bawiły się w „owocowy stragan” oraz śpiewały piosenki o owocach, a także przyniosły do przedszkola różne owoce.
Określały ich kształt, kolor, wielkość oraz nazwę. Dzieci tego dnia miały dużo pracy, każdy kroił owoce na kawałki oraz nadziewał na patyczki tworząc pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe.
Po skończonej pracy wszystkie dzieci ze smakiem zjadły owocowe przysmaki. Przedszkolakom bardzo smakowała własnoręcznie wykonana potrawa. Przygotowanie szaszłyków dało dzieciom wiele satysfakcji i radości.

{gallery}20172018/gr7/szaszlyk{/gallery}