Przedstawienie z okazji Dnia Ziemi

Ziemię mamy tylko jedną, a jej przyszłość zależy od każdego
na pozór niewielkiego ludzkiego działania. Zależy od każdego z nas ...

Dzień Ziemi to bardzo szczególny dzień ustalony po to, by przypominał wszystkim ludziom i małym i dużym, że Ziemia jest naszym wspólnym dobrem. Każdy człowiek, każda roślina i każde zwierzę powinny mieć swoje miejsce na Ziemi. Aby tak było jak najdłużej musimy o nią dbać. O tym też było dzisiejsze przedstawienie przygotowane przez dzieci z grupy IX. Mali aktorzy wierszykami i piosenkami przybliżyli przedszkolakom tę ważną tematykę. Przypomnieli o tym czego nie wolno robić przyrodzie, jak nie powinniśmy się zachowywać w lesie, na łące, w parku, czy nad rzeką. Na zakończenie odbył się pokaz mody ekologicznej. Modelki miały na sobie stroje z worków na śmieci, gazet, biżuterię z plastikowych nakrętek i metalowych uchwytów od puszek, folii aluminiowej. Dzieci z grupy IX wystąpiły też przed szerszą publicznością z tym przedstawieniem w Kościele na Dalkach.

.There are no images in the gallery.