Wyniki konkursu ogólnopolskiego "Jesienny skrzat".

W październiku nasze przedszkole zorganizowało ogólnopolski konkurs dla przedszkolaków pod hasłem "Jesienny skrzat". Z całej Polski nadeszło kilkanaście prac. Były to przestrzenne postacie skrzata wykonane z darów które, przyniosła nam jesień. Jak zwykle potwierdziło się, że pomysłowość i praca dziecka przy dodatkowym wsparciu nauczyciela dają naprawdę niesamowity efekt.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:
I MIEJSCE: Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach
II MIEJSCE: Oskar Ludwisiak - Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Podgórzynie
III MIEJSCE: Aleksandra Piekarzewska - Przedszkole nr 25 Warszawa
WYRÓŻNIENIA:
Piotr Smogrzewski -  Przedszkole nr 25 Warszawa
Hubert Nowak - Gminne Przedszkole w Ostrowach nad Okszą
Julia Bednarek - Publiczne Przedszkole Samorządowe w Trzybielu, Oddział Zamiejscowy w Czaplach
Dawid Pisula i Alicja Pawlaczek - Przedszkole Niepubliczne "Skrable" w Katowicach
Zwycięzcom gratulujemy, a nauczycielkom dziękujemy za przygotowanie dzieci do konkursu.