WYNIKI KONKURSU „WIOSENNE KWIATY”

Konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” był skierowany do dzieci 5/6-letnich z gnieźnieńskich przedszkoli. Na prace czekaliśmy do dnia 18 marca. Wiosenne kwiaty - to był bardzo dobry pomysł, bo za oknami cały czas zima, a w naszym przedszkolu dzięki nadesłanym kwiatom zrobiło się cieplutko, kolorowo i wiosennie.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie – nauczycielom, rodzicom a przede wszystkim dzieciom, które na pewno swoją pomysłowością sprawiły, że kwiaty są przepiękne i niczym nie różnią się od tych prawdziwych.

Do konkursu przystąpiło siedem gnieźnieńskich przedszkoli, z których nadesłano 43 prace przestrzenne. Organizatorzy mieli trudne zadanie do wykonania, ale po długich dyskusjach przyznali I, II i III miejsce  i 3 wyróżnienia.

I miejsce
WERONIKA PRYBAK  - Przedszkole nr 9  Gniezno
II miejsce
ANGELIKA STĘPIEŃ – Przedszkole nr 12  Gniezno
III miejsce
WIKTORIA RATAJCZAK – Przedszkole nr 14 Gniezno

WYRÓŻNIENIA
KACPER PISAREK – Przedszkole nr 1 Gniezno
MARCEL ŁYKOWSKI – Przedszkole nr 6 Gniezno
JESSICA ROMASZKIEWICZ – Przedszkole nr 15 Gniezno

Podziękowania dla nauczycieli i dyplomy dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie zostały wysłane drogą elektroniczną do przedszkoli, a nagrody zostaną dostarczone w ciągu najbliższych dni. Mamy nadzieję, że upominki ucieszą wszystkie dzieci.