Począwszy od pierwszego dnia jesieni w przedszkolu został ogłoszony konkurs na „Jesienne Cudaki”. Polegał on na stworzeniu pracy przestrzennej z wykorzystaniem darów jesieni (kasztany, żołędzie, orzechy, liście, jarzębina, dynie itp.) Pomysłowość Przedszkolaków zaskoczyła niejednego dorosłego.  Wszystkie prace zostały wyeksponowane na wystawie w holu budynku I i II.

Komisja, składająca się z koordynatorek konkursu: Marty Owczarzak-Bugajak, Justyny Janas, Renaty Wójcik oraz Loretty Surman, miała ,,niełatwy orzech do zgryzienia".
Wybrano następujących laureatów w budynku I i II.

Budynek I:
1. Michalina Gajewska
2. Jakub Kaczmarek
3. Hanna Włódarczak

Budynek II:
1. Iga Górna
2. Igor Janas
3. Adam Cieślak

Ilość prac, które brały udział w konkursie wskazuje, że wśród Małych Polan jest wiele dzieci z  talentem plastycznym. Każde dziecko, które wzięło udział w konkursie zostało nagrodzone pamiątkowym dyplomem oraz upominkiem. Nagrody te zostały ufundowane przez Radę Rodziców, która prężnie funkcjonuje w naszym Przedszkolu. Dziękujemy za udział i gratulujemy naszym małym artystom!