20.04.22 w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna odbył się wernisaż będący promowaniem konkursu "Moje Miasto Gniezno - przedszkolaki na tropie gnieźnieńskich królików".
W wernisażu uczestniczyło 9 gnieźnieńskich przedszkoli, przedstawiciele Urzędu Miasta Gniezna, Pani Plastyk: Elżbieta Krawczyńska oraz Dyrektor Biblioteki Miasta Gniezna. Podczas wernisażu oprócz prezentowanych prac plastycznych dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Odbyło się wręczenie nagród w II kategoriach. Uczestnicy odebrali nagrody z rąk Dyrektora Wydziału Promocji, Kultury, Turystyki i Sportu Pana Łukasza Scheffsa oraz Pani Dyrektor Przedszkola nr 8 Małgorzaty Walendowskiej Zamiar.
Przyznane zostały nagrody specjalne Dyrektora Publicznej Biblioteki Miasta Pana Piotra Wiśniewskiego.
Wernisaż potrwa do dnia 6.05.22r. do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz zapraszamy do następnych edycji.