certyfikat

Odwiedziny strony
Wizyty [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
8
161
108

+53
W tym miesiącu:
Miesiąc temu:
Dwa miesiące temu:
2232
2691
1579

+1112

Wszystkie odwiedziny
razem 194 340

„Wielkopolski strój ludowy”

Dnia 19.04 odbyło się w naszym przedszkolu rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod tytułem,, Wielkopolski strój ludowy. W konkursie uczestniczyły dzieci z grup pięcio i sześcioletnich z terenu miasta Gniezna. Organizatorzy konkursu pani Wiesława Matusz, Arletta Zaborowska, Halina Fischer i Marzanna Prywer przygotowały oprawę muzyczną, scenografię i krótki pokaz strojów ludowych z terenów Wielkopolski. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie, zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Opiekunowie, którzy nie dotarli z dziećmi na ogłoszenie wyników proszeni są o zgłoszenie się do naszego przedszkola po odbiór nagród dla dzieci. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy uszyli przepiękne stroje ludowe na ta właśnie uroczystość. Na zakończenie spotkania panie podziękowały wszystkim uczestnikom konkursu i życzyły rozwijania talentów plastycznych. Przy tej okazji złożyły wszystkim dzieciom życzenia zdrowych wesołych świąt wielkanocnych.

There are no images in the gallery.

 

Bajki nie tylko na dobranoc