Kolejna solenizantka która obchodziła swoje urodziny to Zuzia, dzieci zaśpiewały sto lat złożyły życzenia. Wszystkiego Najlepszego!

Przyroda to piękny, fascynujący i tajemniczy świat. Świat, w którym żyjemy i jesteśmy jego częścią. Przyroda  dostarcza nam pozytywnych emocji, cieszy, wzrusza, wzbudza zainteresowanie, podziw i szacunek, uczy pokory. Człowiek żyjący blisko Natury jest  osobą ciekawszą, głębszą. Jest człowiekiem z którym łatwiej się porozumieć. Ludzie kochający przyrodę więcej widzą, więcej czują. Skupiają się na tym co dobre i piękne i troszczą się o to.

Ahoj przygodo!!!

Wszystkie przedszkolaki przebrały się za piratów i z niecierpliwością czekały na fantastyczną przygodę. Po śniadaniu wszystkie dzieci zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, tam czekała nas wielka niespodzianka - dotarła wiadomość znad morza. Koperta znaleziona w przedszkolu zawierała list, w którym Kapitan zapraszał Przedszkolaków do wyjątkowej zabawy. To był wspaniały dzień pełen atrakcji.

24 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość  z okazji pięknego święta jakim jest Dzień  Matki. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. W pięknych strojach prezentowały bogaty program artystyczny -  wiersze, piosenki, tańce i  życzenia. Po wspaniałych występach na twarzach Mam zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca.