Dnia 8 lutego odbył się wielki bal przedszkolaków. W salach pojawiły się księżniczki, zwierzątka, owady i wiele bajkowych postaci. Wspólna zabawa była dobrą okazją do integracji dzieci. Nie zabrakło wspólnych zabaw, konkursów i tańców. Wiele wrażeń dostarczyła również sesja fotograficzna i słodkie niespodzianki.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem podejmują wspólne zabawy i uczą się współdziałania w małych grupach. Tym razem okazją do tego były popołudniowe zabawy rozwijające spostrzegawczość  i koordynację wzrokowo- ruchową. Wspólne układanie puzzli i gra w wyszukiwanie  par obrazków sprawiły wiele radości przedszkolakom.

W dniu 25 stycznia w przedszkolu zjawili się wspaniali goście: babcie i dziadkowie naszych przedszkolaków. Dzieci były bardzo szczęśliwe i zadowolone. Z okazji Ich święta dzieci przygotowały niespodzianki i program artystyczny. Poprzez śpiew, tańce i recytowane wiersze próbowały wyrazić jak najwięcej dziecięcej miłości.

Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w warsztatach chemicznych prowadzonych przez mamę Emila  z gr. VII w przedszkolu. Miały okazję sprawdzić, jak wywołać chmurę deszczową czy zrobić lawę wypływającą z wulkanu. Wiele radości dostarczyło wykonywanie kolorowych deserów czy modeli połączonych pierwiastków. Zajęcia bardzo się podobały, a  wrażenia po doświadczeniach będą długo wspominane.