Otrzymaliśmy 31 prac konkursowych wśród, których jury wyłoniło 6 wyjątkowych prac:

I miejsce Jakub Janusz
II miejsce Rozalia Nowak
III miejsce Aleksandra Sawikowska
Wyróżnienie Bartosz Michalak
Wyróżnienie Nela Turtoń
Nagroda Specjalna Dyrektora Biblioteki Miasta Gniezna Melania Więckowska.

Ponadto wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostają nagrodzone dyplomem wraz z upominkiem. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!

Dnia 5 kwietnia przypada Dzień Leśnika, a dnia 4 maja Międzynarodowy Dzień Strażaka. Aby uczcić te święta Mądre Sówki wzięły udział w III edycji ogólnopolskiego konkursu "Cała Polska maluje GigaLaurkę dla Strażników Lasu". To świetna okazja do tego, aby podziękować za ich pracę. Strażnicy Lasu chronią lasy przed pożarami, dbając o to, by się nie rozprzestrzeniały. Mądre Sówki narysowały laurki, które będą częścią MEGA wielkiej, wirtualnej laurki. GigaLaurka będzie składać się z tysięcy laurek namalowanych przez przedszkolaki i dzieci klas I-III szkół podstawowych z całej Polski.

Przy okazji omawianych świąt i konkursu nawiązaliśmy współpracę z Kołem Łowieckim Bażant nr 67 we Wrześni. Dnia 19 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć Łowczego z Koła Łowieckiego Bażant, który opowiadał nam o mieszkańcach lasu, ich zwyczajach oraz zrzutach, czyli kiedy i gdzie można znaleźć poroże corocznie zrzucane przez jelenie, sarny i daniele.

Szanowni Rodzice

Dnia 20.06.2024r. (czwartek) o godz. 15:30 odbędzie się w naszym przedszkolu spotkanie adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych.

Na spotkanie zapraszamy jednego rodzica z jednym dzieckiem.

Miło nam poinformować, że obrazy malowane pod czujnym okiem artystek przez  dzieci z Grupy IX, mają swoich właścicieli. Obraz „Serduszkowy zachód słońca” licytowało 5 osób, ale tylko jedna z z nich została szczęśliwym nabywcą. Obraz został wylicytowany za kwotę 861,50 zł przez rodziców Filipa Ptaka. Drugi obraz „Słonecznik” licytowało 8 osób, a kwota za to dzieło w wysokości 514,50 zł także  zasiliła WOŚP. Dumnymi właścicielami tego obrazu są rodzice Wiktorii Brożek. Zarówno Wiktoria, jak i Filip są współautorami wylicytowanych obrazów.
Rodzicom Wiktorii i Filipa  "dziękujemy sercem" za udział w licytacji i gratulujemy nabycia pięknych obrazów. Niech cieszą swoim pięknem każdego dnia 😊

Dnia 25 stycznia, Mądre Sówki z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały program, artystyczny dla swoich gości - Babć, Dziadków oraz Rodziców. Czterolatki zadebiutowały na dużej scenie a przy tym świetnie się bawiły. Po przedstawieniu dzieci przyjęły gratulacje i udały się złożyć życzenia Dziadkom.