Odwiedziny strony
Wizyty [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
20
84
96

-12
W tym miesiącu:
Miesiąc temu:
Dwa miesiące temu:
2148
2381
2304

+77

Wszystkie odwiedziny
razem 142 279

Życzenia noworoczne

Wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom życzymy, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak wigilijny wieczór. Żeby Nowy Rok 2015 był dla Was pełen radości, zabawy, przyjaźni, miłości i sukcesów.

Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola nr 8 w Gnieźnie

 

Spotkanie z Mikołajem

Dnia 5 grudnia dzieci ze starszych grup przygotowały przedstawienie na cześć niecodziennego gościa. Na to spotkanie założyliśmy czerwone czapeczki, żeby przypodobać się Mikołajowi. Podczas wizyty chętne dzieci mogły usiąść na kolanach jegomościa i zamienić z nim kilka słów. Przybysz bardzo chętnie odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące reniferów, sań i braku śniegu. Na zakończenie odwiedzin Mikołaj zostawił dla każdej grupy worek z prezentami i obiecał, że wróci do nas za rok. Mikołaju dziękujemy!

 

Andrzejkowe zabawy i wróżby

Pod koniec listopada dzieci  z grupy IV i V zaprosiły na spotkanie Czarownicę z Łysej Góry. Niestety nie mogła zjawić się osobiście, ale przysłała list z przeprosinami i przygotowała dla dzieci mnóstwo zadań do wykonania. Przedszkolacy m.in. musieli ułożyć puzzle, poradzić sobie z układankami. Po pracy przyszedł czas na zabawę andrzejkową i tradycyjne wróżby.  

 

BAL U PANI JESIENI

Kolorowe barwy towarzyszyły przedszkolakom z grupy I, II i IV na tegorocznym balu u pani Jesieni. W tym dniu sala przedszkolna wyglądała jak zaczarowany las. Przez cały czas  uczestniczyliśmy we wspólnej zabawie, tańcach i konkursach. Wszyscy z wielkim zaciekawieniem wysłuchaliśmy „Bajki o tym, kto wymyślił kolory”. Na koniec robiliśmy pamiątkowe zdjęcia i wzbogaciliśmy się o kolejne, radosne wspomnienia.

 

Rozstrzygnięcie konkursu "Bal jesieni"

Podczas dnia Pluszowego Misia odbyło się roztrzygnięcie konkursu pt ,,Bal Jesieni" 

 
I miejsce Nikodem Wucki
II miejsce Julia Chojnacka
III miejsce Alan Cielma
 
 

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

PLUSZOWY MIŚ, Z WYSTAWY MIŚ
NA SPACER CHCIAŁ, DO DZIECI IŚĆ
A ŻE BYŁ ZUCH, TEN DZIELNY MIŚ
ZASTUKAŁ DO, PRZEDSZKOLNYCH DRZWI