Odwiedziny strony
Wizyty [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
52
89
94

-5
W tym miesiącu:
Miesiąc temu:
Dwa miesiące temu:
2830
2598
1869

+729

Wszystkie odwiedziny
razem 158 595

Podziękowanie

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

       Serdecznie dziękujemy za olbrzymi trud wkładany w comiesięczną zbiórkę zakrętek, makulatury, puszek aluminiowych i baterii.

W miesiącu wrześniu  bieżącego roku padły rekordy:

  • w grupie  IX zebrano  47,2 kg zakrętek,
  • w grupie VIII zebrano 64 kg makulatury,
  • w grupie VII  zebrano 13,4 kg puszek aluminiowych,
  • w grupie VI zebrano 4,2 kg baterii.  

                                                                                                                                      

        Zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa. Czekamy na dalsze surowce wtórne w przedszkolu.

 

„Dyzio na drodze”

7 października mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu kolejny już raz aktorów Teatru "Herbi" z Leszna. Artyści przygotowali dla dzieci przedstawienie pt. "Dyzio na drodze". Tematem głównym występu było bezpieczeństwo na drodze. Dzieci w wesoły i przystępny sposób dowiedziały się, jak należy zachować się na drodze oraz jakich sytuacji należy unikać, by nie ulegać wypadkom.  Poznały też niektóre, ważne dla nich znaki drogowe. Mamy nadzieję, że przedszkolacy na długo zapamiętają tę bardzo ważną lekcję i zawsze będą rozsądnie poruszać się po drogach.

 

Filharmonia pomysłów

Filharmonia Pomysłów tworzy z myślą o dzieciach i dla dzieci. Przemyślane i dostosowane do wieku dzieci scenariusze koncertów, zabawy z wyobraźnią, instrumenty na żywo, niesamowite kostiumy i rekwizyty maja za zadanie pobudzać dziecięcą wyobraźnię!

W tym roku w zupełnie nowej odsłonie, NIETYPOWO NA LUDOWO PO POLSCE! Artystom towarzyszyć będzie Pan Kot, który już nie może doczekać się kolejnych spotkań z dziećmi!

Tym razem pani Magda z Panem Kotem odwiedzili małą wioskę Bum-ta -Ra-Rary na Górnym Śląsku, gdzie rozbrzmiewa górniczo- hutnicze pa-pa-ra-ra a tajemniczy Szarlej strzeże skarbu kopalni – czyli spotkanie z trąbką, puzonem oraz tubą w kopalni - i poszukiwanie skarbu zakończone sukcesem.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę. Do zobaczenia za miesiąc.