Odwiedziny strony
Wizyty [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
49
82
77

+5
W tym miesiącu:
Miesiąc temu:
Dwa miesiące temu:
2153
2353
2381

-28

Wszystkie odwiedziny
razem 144 637

Spotkanie z żużlowcem

W styczniowe przedpołudnie naszych przedszkolaków odwiedził Bjerne Pederson wraz z działaczami klubu Start Gniezno. Okazało się, że wśród przedszkolaków jest wielu zapalonych i wiernych kibiców czarnego sportu, którzy zasypali kapitana Startu Gniezno ciekawymi pytaniami dotyczącymi nie tylko jazdy na torze żużlowym. Bjerne wręczył swoim małym kibicom pamiątkowe fotosy z autografem. Był też czas na prezentację maszyny żużlowej i wspólną fotografię. Życzymy naszym „orzełkom” powodzenia w nadchodzącym sezonie i obiecujemy kibicować.

 

Przedszkolna Wigilia

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, to bardzo ważny okres w naszym życiu. W przedszkolu rozmawiamy o naszych rodzinach i ceremoniach świątecznych. Jedną z tradycji przedszkolnych jest uroczysta Wigilia, obchodzona na krótko przed świętami.  Starannie się do niej przygotowywaliśmy. Ubieraliśmy w sali choinkę, robiliśmy ozdoby świąteczne i piekliśmy pierniki.

Wreszcie nadszedł dzień, tak długo oczekiwany przez wszystkie dzieci. Wesołe Misie z V grupy wystawiły przedstawienie jasełkowe. Były wspólne życzenia, dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd i chwile spędzone przy wspólnym stole. Nie mogło również zabraknąć wizyty gwiazdora, który przyniósł worek prezentów dla wszystkich grzecznych dzieci.

 

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Chcą przypominać o tradycji w naszym przedszkolu odbył się konkurs „ Kolęd i pastorałek ‘’ . Brały w nim udział dzieci z naszego przedszkola. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Uczestnicy konkursu, w piękny sposób zaprezentowali kolędy i pastorałki.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki. Osoby wyróżnione dodatkowo ksiązki z tekstem kolęd i płytą CD .

 

Podziękowania

 

„Ten zwycięża, kto drugiemu da

najwięcej Światła od siebie”

                                      A. Asnyk

                        Serdecznie dziękujemy za niespodziankę w postaci paczki pierników dla każdego dziecka z grupy I i II jaką zrobili rodzice Anetki Karbowej.

Głęboko wierzymy, że okazywana przez Państwa siła serca i przyjazna dłoń będzie wspierać nas wszystkich w pracy podejmowanej dla dobra dzieci.

Wesołe Skrzaty i Przyjaciele Kubusia Puchatka

 

 

 

Życzenia noworoczne

Wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom życzymy, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak wigilijny wieczór. Żeby Nowy Rok 2015 był dla Was pełen radości, zabawy, przyjaźni, miłości i sukcesów.

Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola nr 8 w Gnieźnie

 

Spotkanie z Mikołajem

Dnia 5 grudnia dzieci ze starszych grup przygotowały przedstawienie na cześć niecodziennego gościa. Na to spotkanie założyliśmy czerwone czapeczki, żeby przypodobać się Mikołajowi. Podczas wizyty chętne dzieci mogły usiąść na kolanach jegomościa i zamienić z nim kilka słów. Przybysz bardzo chętnie odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące reniferów, sań i braku śniegu. Na zakończenie odwiedzin Mikołaj zostawił dla każdej grupy worek z prezentami i obiecał, że wróci do nas za rok. Mikołaju dziękujemy!