Dnia 11 grudnia 2019 roku  odbył się w naszym przedszkolu „ III  Przedszkolny Przegląd Jasełek”  pod hasłem „Śpiewam i gram Jezuskowi”. Głównym  jego celem było kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości oraz aktywności artystycznej dzieci, jak również integracja dzieci z gnieźnieńskich przedszkoli.  Koordynatorami konkursu były panie: Elżbieta Ciechanowska, Justyna Rabiej i Loreta Surman. W przeglądzie brały udział przedstawiciele z Przedszkoli nr 1, 2, 3, 10 i 14. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wspaniałe kolędy i pastorałki. Dzieci nie tylko umilały nam czas śpiewem, ale także grały na pianinie. Pięknie ubrane interpretowały swoje utwory. Wszystkie występy podobały się zarówno publiczności, jak również jury konkursu.  W skład jury wchodziły panie: dyrektor przedszkola Małgorzata Walendowska- Zamiar, wiece dyrektor Dąbrówka Langner i nauczyciel, logopeda Maria Ruminiecka. Wszystkim uczestnikom przyznano jednogłośnie I miejsca  i wręczono nagrody. Na zakończenie pani dyrektor Małgorzata Walendowska –Zamiar podziękowała nauczycielom przygotowującym dzieci do konkursu, wręczyła dyplomy, jak również złożyła życzenia świąteczne. Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia za rok.

 

{gallery}20192020/kjas{/gallery}